Ofis Dekorasyon | Ofis Dekorasyonu Yapanlar

Ofis Dekorasyon

Ofis dekorasyon , 2011 yılından buyana mimari alanda hizmet veriyoruz. Ofis dekorasyonu ve uygulama alanlarında tecrübeli ekibimizle birlikte birçok firmayı hayallerindeki şık ve konforlu ofislerine kavuşturduk.Ofis dekorasyon konusunda kararsız iseniz , ne yapacağınızı nereden başlayacağınızı bilemiyorsanız işi uzmanına bırakın. Ofis dekorasyonu yapanlar arasında öncü kuruluş olan Modern Mimarlık ailesi olarak siz değerli müşterilerimize ofis dekorasyonu alanında anahtar teslim hizmet sunuyoruz.

Ofis Dekorasyonu Tasarım Sürecimiz Nasıl Başlıyor?

Öncelikle sizden ofisinize ait fotoğraf ve yaptırmak istediğiniz ofis dekorasyon bilgilerini istiyoruz. Bu bilgiler doğrultusunda ofis dekorasyonu için fiyat teklifi hazırlıyoruz. Teklifimizi onaylamanız dahilinde ofisinize gelerek röleve alıyor ve ofisinizin fotoğraflarını çekiyoruz. Bu işlemlerin sonrasında tasarım ekibimiz ofisinizin dekorasyonu için çalışmalara başlıyor.
Tabiyki ilk çalışma dijital ortamda bilgisayar ile yapılıyor ofisinizin projesi çiziliyor .

Akabinde proje üzerinden Üç boyutlu görselleri hazırlanıyor. Bu tasarımlar hazırlanırken sektörünüzün ne olduğu hitap ettiğiniz kesimler mekanın büyüklüğü ve yapısı , mevcut personel sayısı ve daha birçok ayrıntı tarafımızdan inceleniyor.Ofisinize ait görseller tarafımızdan hazırlandıktan sonra sizinle bir toplantı düzenliyoruz ve ofisinizin son halinin sunumunu yapıyoruz. Sizin görüşlerinizi alarak ekleme ve çıkartma yapılacak mobilya v.s detaylarını öğrenip tasarımı sonlandırıyoruz.

Bu işlemlerin sonrasında size hazırladığımız ofis dekorasyonu nu uygulamak için fiyat teklifi sunuyoruz.Teklifimiz makul gelir onaylar iseniz uygulamalara vakit kaybetmeden başlıyoruz. Bütün bu meşakatli çalışmaların tek sebebi özgün , şık bir ofise sahip olabilmeniz için. 30m² bir ofise tek başına sığamayan bir müşterimizin tarafımızdan yapılan tasarım sonrası 3 personel daha eklenebildiğini gördüğünde şaşkınlığını gizleyemeyip beni daha büyük bir ofise taşınmaktan kurtardınız dediğine şahit oldum.Demek istediğim o ki doğru tasarım sonrası mekanınız çok daha kullanışlı ve verimli olacaktır bundan hiç kuşkunuz olmasın.

Ofis Dekorasyonu Yaparken Nelere Dikkat Edilmeli ?

 • Ofisin projesi ( Planı ) çizilmeli ve plan üzerinde ofisin yapısı incelenmeli
 • Personel ve Yönetici sayıları incelenmeli yerleşim planı  ve mutfak ona göre yapılmalı
 • Tefrişat  yerleşim planı hazırlanmalı yöneticiler nerede olmalı , çalışanlar nerede olmalı , toplantı nerede yapılmalı mutfak nasıl olmalı v.s gibi detaylar incelenmeli
 • Şirketin hizmet verdiği sektör hitap ettiği kesimler incelenmeli. Sonuçta bilişim sektöründeki bir firma ile rant a car firmasına aynı tasarım uygulanamaz.
 • Uygulanacak tasarımların müşteriye çıkaracağı maliyet düşünülerek bütçe sınırlarını aşmayacak tasarımlar yapmaya dikkat edilmeli
 • Nasıl ki bir market reyonları yerleştirilirken gelen müşteriyi bütün mağazayı gezdirecek tarzda bir yerleşim yapılıyorsa ofis dekorasyonu da çalışanların lavaboya giderken yada sigara içmeye çıkarken ikide bir yöneticinin önünden geçmesini önleyecek yöneticilerin bütün ofise hakim olabileceği bir yere yerleştirlmesini sağlayacak detaylar düşünülmeli.
 • Renk kombinasyonu sektöre ve ofis tipine göre belirlenmelidir.
 • Başlıca detayları sıraladığımı düşünüyorum bütün ayrıntıları burada yazmaya kalkmam tabiy ki mümkün değildir.

Ofis Dekorasyonu yaptırırken sık yapılan hatalar

 • Kullanıcıların profesyonel destek almak yerine deneme yanılma yolunu seçmeleri en büyük hatadır. Midyata pirince giderken eldeki bulgurdan olmak tabiri tamda bunun içindir .
 • Profesyonel bir destek alan müşterilerimiz tek seferde ne yapacaklarını resim üzerinden görebilmekteyken deneme yanılma yapmayı seçen kişiler bir duvarı 3 kez yıkıp tekrar yaptırmak zorunda kalabilmektedirler. Hal böyle oluncada masrafları diğer kişiye göre ikiye belki üçe katlanmaktadır.
 • Şimdi karar sizin Tarafımızdan profesyonel destek alarak ofis dekorasyonu nuzu yaptırarak karlı bir şekilde sonlandırmak mı istersiniz yoksa deneme yanılma yaparak zarar etmekmi ?

Peki size tasarımı yaptırıp uygulamayı başka birine yaptırabilirmiyiz ? Sorusu ile çok kez karşılaşıyoruz. Tabi ki eğer uygulama teklifimiz size pahalı geldiyse çok uygun fiyatlar bulabiliyorsanız yaptırabilirsiniz. Bunun örneğini şuana kadar görmemiş olsakta 🙂

Emin olun bizim tasarladığımız ofis dekorasyonu nu bizden daha uygun fiyatlara bizden daha kaliteli bir şekilde yaptırma şansınız imkansız denecek kadar azdır. Mimarlarımızın denetiminde uzman ekibimiz proje üzerinden hazırlığını yaparak hatasız ve sorunsuz bir şekilde yerinde uygulama işlemini gerçekleştireceklerdir. Bu sayede sizde sadece tek kişiyle muhattap olacak ve başınız ağrımayacaktır.İnşaat tadilat işleri ile uğraştıysanız bilirsiniz.

Bir sorun olur ve bütün ustalar suçu bir birine atar kime ne diyeceğinizi bilemezsiniz seramikçi parkeciye atar parkeci boyacıya atar hal böyle olunca o küçücük sorun çözüme kavuşmaz ve öylece kalakalır. Bizimle çalıştığınız taktirde bu şekilde sorunlarla karşılamazsınız. Mimar arkadaşımıza gözünüze çarpan en ufak sorunu belirtmeniz yeterli olur.O dakka problemlere çözüm aranır . Kısacası çözüm odaklı çalışmayı prensip edinmiş bir firmayız.İstanbul Kadıköyde bulunan ofisimizi ziyaret edebilir kafanıza takılan herşeyi bize sorabilirsiniz.

Aşağıda  ofis dekorasyon alanında tasarım ve uygulama işlerini üstlendiğimiz bir çalışmanın ilk ve son hallerini görebilirsiniz.

ofis dekorasyon

ofis dekorasyonu

WhatsApp WhatsApp ( Teklif Al )