Mimari Animasyon

Mimari Animasyon Villa Projesi Tanıtım Videosu

Fildişi Sahili Futbol Okulu

Fildişi Sahilleri G27 Residance

Profesyonel Kalitede Mimari Animasyon | Mimari Tanıtım Filmi

Mimari Animasyon | Mimari Tanıtım Filmi

İett Blokları Proje Tanıtım Filmi

Erk Yapı İnşaat Suadiye Projesi Mimari Animasyon

Mimari Tanıtım Filmi 3D Mimari Animasyon

Büyük Anadolu Hastanesi Mimari Animasyon

Tatil Köyü Projesi 3DMimari Animasyon

Prefabrik Yapı 3D Animasyon Çalışmamız

3D Animasyon Render Atölyesi

Villa Sitesi Mimari Animasyon | 3D Animasyon

Mimari Animasyon | Mimari Tanıtım Filmi

İliç Belediyesi Sağlıklı Yaşam Merkezi Mimari Animasyon Filmi

Mimari Animasyon

Mimari Animasyon | Mimari Tanıtım Filmi

Mimari Animasyon

Fiyatları ( Mimari tanıtım filmi )konusunda tecrübeli ve bir o kadar da profesyonel ekibimiz tarafından hazırlanan mimari  animasyon lar ile müşteri memnuniyetinizi arttırabilirsiniz.
Yapmış olduğunuz yada yapacak olduğunuz projelerinizin animasyon filmi ile daire satışınızı hızlandırabilir . Yapacağınızın işi henüz yapmaya başlamadan bitmiş şekilde görebilir, müşterilerinize gösterebilirsiniz.
Tüm bu saydığımız avantajların yanı sıra projeleri için animasyon yaptıran firmalar diğer inşaat firmalarına göre daha prestijli gözükmektedir.

Sizde prestijli gözükmek ve daha açıklayıcı sunumlar ile müşterileriniz memnun etmek istiyorsanız  Mimari tanıtım filmi bu memnuniyeti sağlayacak önemli unsurlardan biri olacaktır.

İyi Bir Mimari  Animasyon Filmi Nasıl Hazırlanır ?

İyi bir animasyon filmi hazırlamak istiyorsanız ilk önce animasyonun alınacağı sahnenin profesyonel bir şekilde hazırlanması gerekir.  Animasyonda kullanılacak binanın cephe tasarımı tabi ki çok önemlidir. Ne kadar dolu bir sahne hazırlarsanız yapacağınız animasyon o kadar kaliteli ve güzel olur. En ufak ayrıntılara kadar sahnemizi işleyip modelleme işlemini bitirdikten sonra doğru kamera açıları ayarlanır ve ışık ayarı yapıldıktan sonra render işlemi başlatılır.

Animasyon için bize vermeniz gerekenler =

Öncelikle animasyonunu hazırlamamızı istediğiniz sahne de kullanılacak binanın kat planlarını ve vaziyet planını bize ulaştırmalısınız  ve tabiki cephe konusun da isteklerinizi ve animasyon üzerindeki özel taleplerinizi de bildirmelisiniz.

Render Atölyesi =

Profesyonel 3 boyutlu modelleme teknikleri kullanılarak mimari çalışmalarınıza hayat veriyoruz. 3 boyutlu bina modellemenin yanı sıra hayal ettiğiniz mutfağı, yatak odasını, masayı ve daha birçok şeyi 3 boyutlu çizim teknikleri ile render alıyor ve size sunuyoruz. Siz hayal edin biz çizelim yada bırakın ikisini de biz yapalım :)) karar sizin.

Render Atölyesi diye adlandırdığımız 3 boyutlu çizim bölümümüzde gerçek fotoğraf kalitesinde renderlar alınmaktadır. Müteahhit firmalar için bina dış cephe tasarımları yapıyoruz. İç mimarlık firmaları için iç mekan render ları hazırlamakla beraber diğer kullanıcılara da hitap etmekteyiz.

3 boyutlu render’da kalite arıyorsanız ve profesyonel bir ekiple çalışmak niyetindeyseniz size yardımcı olabiliriz.
Mimari autocad çizimlerinizi bize iletmeniz dahilinde size mükemmel sunum projeleri hazırlıyoruz. Bina cepheniz için farklı ve kaliteli bir cephe tasarımı istiyorsanız bırakın biz bunu sizin için yapalım.

Youtube Sayfamızı Ziyaret Edebilirsiniz Tıklayınız

Mimari Animasyon Fiyatları :

Genel olarak animasyon süresi üzerinden hesaplanmaktadır fakat fiyatı etkileyen en büyük faktör modelin boyutu ve zorluk derecesidir. Örneğin klasik mimari tarzına sahip bir model ile modern mimariye sahip bir modelin mimari animasyon fiyatları aynı olmayacaktır. Sebebine gelince klasik mimaride tıpkı birçok desen motif ve ayrıntı yer alır. Modern mimariye göre en az iki kat daha fazla emek iki kat daha fazla zaman demektir. Bir modeli çizmek ve animasyona dönüştürmek için verilen emek ne kadar artarsa fiyatta ona paralel olarak artacaktır. Evet yukarıdaki cümlede çok doğru bir noktaya değindik.

Mimari animasyon fiyatları verilen emekle paralel dir.  Emek artarsa fiyatta ona paralel olarak artacaktır. Bu sebeple animasyon için size 1 dakikalık animasyon fiyatı = 100.00 tl gibi bir rakam söylememiz imkansızdır. Mimari animasyon fiyatları nı belirleyebilmemiz ve size iletebilmemiz için projenizi görmeli , taleplerinizi öğrenmeliyiz. Mimari Animasyon Fiyatları nı belirleyen bir diğer faktör de yandaki mimari animasyon çeşitleri isimli makaleden bulunan tip animasyon lar dır.

Mimari Animasyon Çeşitleri

* Kamera hareketleri ile mimari animasyon :

Bu animasyon tipinde nesne hareketleri yoktur. Nesne hareketlerinden kastım araç hareketleri , insan hareketleri v.b hareketlerdir.
Kamera mimari projeniz üzerinden belirlenen yol üzerinden dolaşarak projenizin tanıtımını yapmakta kullanılır.

* İnsan ve Araç Hareketleri Barındıran Animasyonlar:

Bu tip animasyonlar klasik kamera dönüşleri yapan animasyonlara ek olarak içerisinde insan , hayvan , araba hareketleri ile videonuza gerçekçilik katmaktadır.

*İnsan , Araba v.b hareketlerin yanı sıra nesne hareketleri içeren mimari animasyonlar :

nesne hareketinden kastım örneğin bahçe kapısının kamera oraya yaklaşırken açılmasıdır.
Pencerenin açılması ışığın yanması v.b hareketlerdir. Bunlara ilave olarak firma logonuzun ve proje ile ilgili metinlerin video içinde kullanılması tanıtım filminize profesyonel bir hava katacaktır. Yukarıda saydığım her bir özellik mimari animasyon fiyatları nı etkileyecek ayrıntılardır.

Mimari Animasyon İçin Gerekli Dökümanlar

Animasyona başlamadan önce sizden talep edeceğimiz dökümanlar nelerdir ? Birçok müşterimiz projesi için animasyon yaptırmak istediğini söylüyor. Fakat projeye ait 3 boyutlu çiziminin elinde olmadığını dile getiriyor . 3d Modelinizin olması şart değil bunu biz sizin için hazırlıyoruz. Sizden talebimiz Autocad dosyanızı tarafımıza iletmenizdir. Autocad dwg formatındaki projenizin yanı sıra varsa logonuz ve sloganınızı bize iletmeniz yeterli olacaktır. Mimari Tanıtım videosu
3D Animasyon Sayfamızı Ziyaret Edebirsiniz.

WhatsApp WhatsApp ( Teklif Al )