İç Mekan Render | İç Mekan Tasarımı Yapan Firmalar

iç mekan render

ya da daha bilindik adıyla

iç mekan tasarımı

bir yapının dış mekanından daha fazla önem arz edebilmektedir.

Bir konut ya da ofisin konforlu ve bir o kadar da kullanışlı olabilmesi iç mekan tasarımı ile alakalıdır. Bazen küçük bir alan tasarımcının hayal gücü ile doğru orantılı olarak çok kullanışlı bir hale gelebilir.

İç mekanlarda kullanılan her detay kaliteyi bir üst çitaya çıkarabilmektedir.

Sayfa başında görebileceğiniz iç mekan tasarımı örnekleri ile çizimlerimiz hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.

iç Mekan Tasarımı Konusunda Önerilerimiz :

  • Beyaz renk ve tonları ile iç mekanlarınızı daha geniş ve ferah bir görüntüye kavuşturabilirsiniz.
  • Özellikle raf sistemleri kullanarak boş alanları değerlendirin.
  • Ufak dekoratif süsler ya da dekoratif ürünler kullanın.
  • Zeminde kullanılan parkelere zıt mobilya aksesuarları kullanın.
  • Küçük mekanlarda fazla gösterişli perdeler yerine daha basit perdeler kullanın.
  • Tüm alanı değerlendirdiğinizden emin olun.

İç mekan çizimi yapmaya başlamadan önce bizim aklımızda bir çok detay oluşur. Tecrübelerimiz ve mekanın boyutlarını biraraya getirerek olabilecek en konforlu mekanı ortaya çıkarmaya çalışırız.

İç mekan projelerini almadan önce o mekan için ayrılan bütçeyi de sormaktayız. Çünkü kullanılacak malzemeler ayrılan bütçeyi geçmemeli ki çizilen proje, yapılan iç mekan render çalışması uygulanabilir olsun.

İç Mekan Tasarımı , iç mekan render yapılırken cesur olmakta fayda var. Mütevazi mekanları eski ve yeni tasarımları birlikte kullanarak göz alıcı bir hale getirebilirsiniz.

Render Atölyesi hem tamamlanmış konut projelerine hem de yapımı devam eden projelere butik ve kullanışlı iç mekan tasarımları yapan tecrübeli bir firmadır. Başlıca misyonumuz her projeyi aynı oranda sahiplenerek fiyat ve mekan ayırımı yapmadan olası en kaliteli tasarımı yapabilmektir.

Müşterilerimize iç mekan render , iç mekan tasarımı konusunda en gerçekçi ve uygulanabilir tasarımı sağlamak adına tüm tecrübemizi kullanıyoruz.

İç mimarlarımız ve uygulayıcı ustalarımızın görüşleri de alınarak iç mekan render larında fonksiyonel tasarımlar sunmayı hedeflemekteyiz.

Tasarımcılarımız projenin başından isterseniz uygulama alanı da dahil olmak üzere sizlere yardımcı olabilir. Hem modern hem de estetik mekanlar için bizimle iletişime geçebilirsiniz.  iç mekan tasarımı ve iç mekan render konusunda uzman ekibimizden destek alabilirsiniz

%d blogcu bunu beğendi: