iç mekan render

iç mekan render iç mekan tasarımı 

İç Mekan Render = Bir yapının dış mekanından daha fazla önem arz edebilmektedir. Bir konut ya da ofisin konforlu ve bir o kadar da kullanışlı olabilmesi iç mekan tasarımı ile alakalıdır. Bazen küçük bir alan tasarımcının hayal gücü ile doğru orantılı olarak çok kullanışlı bir hale gelebilir.

İç mekanlarda kullanılan her detay kaliteyi bir üst çitaya çıkarabilmektedir. Sayfa başında görebileceğiniz iç mekan tasarımı örnekleri ile çizimlerimiz hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.

iç Mekan Tasarımı Konusunda Önerilerimiz :

   • Beyaz renk ve tonları ile iç mekanlarınızı daha geniş ve ferah bir görüntüye kavuşturabilirsiniz.
   • Özellikle raf sistemleri kullanarak boş alanları değerlendirin.
   • Ufak dekoratif süsler ya da dekoratif ürünler kullanın.
   • Zeminde kullanılan parkelere zıt mobilya aksesuarları kullanın.
   • Küçük mekanlar da fazla gösterişli perdeler yerine daha basit perdeler kullanın.
   • Tüm alanı değerlendirdiğinizden emin olun. İç mekan çizimi yapmaya başlamadan önce bizim aklımızda bir çok detay oluşur. Tecrübelerimiz ve mekanın boyutlarını bir araya getirerek olabilecek en konforlu mekanı ortaya çıkarmaya çalışırız. İç mekan projelerini almadan önce o mekan için ayrılan bütçeyi de sormaktayız. Çünkü kullanılacak malzemeler ayrılan bütçeyi geçmemeli ki çizilen proje, yapılan iç mekan  çalışması uygulanabilir olsun. İç Mekan Tasarımı , iç mekan yapılırken cesur olmakta fayda var.

Mütevazi mekanları eski ve yeni tasarımları birlikte kullanarak göz alıcı bir hale getirebilirsiniz. Render Atölyesi hem tamamlanmış konut projelerine hem de yapımı devam eden projelere butik ve kullanışlı iç mekan tasarımları yapan tecrübeli bir firmadır. Başlıca misyonumuz her projeyi aynı oranda sahiplenerek fiyat ve mekan ayırımı yapmadan olası en kaliteli tasarımı yapabilmektir. Müşterilerimize iç mekan , iç mekan tasarımı konusunda en gerçekçi ve uygulanabilir tasarımı sağlamak adına tüm tecrübemizi kullanıyoruz. İç mimarlarımız ve uygulayıcı ustalarımızın görüşleri de alınarak iç mekan görsellerinde fonksiyonel tasarımlar sunmayı hedeflemekteyiz. Tasarımcılarımız projenin başından isterseniz uygulama alanı da dahil olmak üzere sizlere yardımcı olabilir.  Hem modern hem de estetik mekan lar için bizimle iletişime geçebilirsiniz.  3D Render  iç mekan tasarımı ve iç mekan tasarımı konusunda uzman ekibimizden destek alabilirsiniz

iç mekan tasarımı 

İlk olarak belirtmek isteriz ki iç mekan tasarım dediğimiz olay, bir ofis bir iş yer ya da yaşadığımız/yaşayacağımız evin yeniden görsel bir şekilde tasarlanması ve bize sunulmasıdır. Her işte olduğu gibi iç mekan tasarımı konusunda da belli başlı kriterler mevcuttur. Sonuçta her zaman değiştirilemeyecek bir olay gerçekleştiriyorsunuz ve bunu uzman bir öngörü ile yapmak istiyorsunuz. İşte tam bu noktada ekibimize başvurabilir ve ileride oluşabilecek düş kırıklıklarının önüne geçebilirsiniz. Çünkü bazı değişiklikler ya da kurulumlar hayatta bir defa olmaktadır.

 • Tavsiyeler

  Hayalini kurduğunu projenin iç mekan tasarımı yapılırken, öncelikli olarak deneyimli ekibimizle bir görüşme yapmanızı tavsiye ediyoruz siz değerli müşterilerimiz için. Talepler tarafımıza iletildikten sonra ve teslim zamanı size bildirildikten sonra derhal çalışmaların başlayacağını da bilmenizi isteriz. Amacımız en seri şekilde görsel tasarınızı sizlere sunmaktır. Tabi bu işlemler yapılırken gerekli görünene yerlerde müşterilerimizle tekrar iletişime geçip görüşmeler de yaptığımızı belirtmek isteriz.

 • Konu iç mekan tasarımı olunca bu tür şeyler sık sık yaşanan durumlardır. İş-talep noktasında akıllara yeni yeni ilhamlar gelebilmektedir.
  Müşterilerimizden gelen talepleri zamanında yerine getirmek kadar, istenilen tasarının uygulanabilir olması da çok önemlidir iç mekan tasarımı konusunda. Bu mevzuda genel olarak iki faklı görüş bulunmaktadır. İstediğimiz tasarı, yani hayalini kurduğumuz tasarı ilk defa uygulanacak fantastik bir tasarı da olabilir ya da klasik bir tarzda tasarı da olabilir.
 • Bu tamamen size kalmış bir durum değerlendirmesidir. Biz bu konuda sadece tavsiye eden bir konumda kalmaktayız. Buna ilaveten, iç mekan tasarımı konusunda tüm her şeyde mutabık kalındıktan sonra çalışmalar başlamakta ve size teslim edilmektedir. Hayalinizdeki tasarımı yaparken dikkat edilmesi gereken konular hemen bitmemektedir tabi ki.
 • Söz konusu olan içerisinde uzun zaman kalınacak bir mekan olduğu için azami dikkat gerektirmektedir. Renklerin ve düzenin uyumu da önemli olan bir diğer konudur. İster bir iş yeri olsun ister bir ofis ya da ister yaşanılan yer, ruhumuzu ve gönlümüzü ferahlatan, amacına uygun bir tasarı ile çok daha verimli çalışma ortamlarına dönüşmeye hazır bir hale getirilmelidir. Ya da yaşamaya hazır bir hale getirilmelidir. Bu da uzman bir iç mekan tasarımı ile ve önceden de bu tasarıyı görerek, bilerek işe başlamak mümkündür.

Dış Cephe Tasarımı 

WhatsApp WhatsApp ( Teklif Al )