3D Animasyon | Üç Boyutlu Animasyon

3D Animasyon | Ürün Animasyonu

3D Animasyon ile firmanızın yada ürünlerinizin çalışma sistemini gösteren tanıtım animasyonları hazırlatarak firmanıza ve ürünlerinize değer katabilirsiniz. Tv reklamları , instagram v.b sosyal medya  mecralarında ürünlerinizin tanıtımını animasyon ile yapabilirsiniz Render Atölyesi olarak bu alanda siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktayız.

3D Animasyon | Bisiklet Tanıtım Animasyonu

3D Animasyon | Ürün Animasyonu

3D Animasyon | Ürün Animasyonu

3D Animasyon | Karakter Animasyonu

İyi Bir Üç Boyutlu Animasyon Filmi Nasıl Hazırlanır ?

İyi bir animasyon filmi hazırlamak istiyorsanız izleyeceğiniz yolda dikkat etmeniz gereken çok önemli bir kaç nokta vardır. Öncelikle hazırlamak istediğiniz animasyonun amacını ve türünü belirlemeniz gerekir. Mesela amacınız çalışan bir mekanizmanın, nasıl çalıştığının ayrıntılı anlatımı da olabilir veya firmanızın yaptığı işi sosyal medyada anlatacağınız sevimli ve kısa bir animasyonda olabilir. Amacınızı belirlemenizin ardından ikinci aşama animasyonun alınacağı sahnenin profesyonel bir şekilde hazırlanmasıdır. Yine ilk örneklerden yola çıkarsak eğer bir mekanizmanın çalışma prensiplerini anlatıyorsak bu sahnelerde genelde arka planda düz beyaz bir fon ve bol ışık kullanılırken, sevimli animasyonlarda senaryoya bağlı olarak bir ofis masasının üstü veya bir çocuğun oyun halısının üzeri mekan olarak tercih edilebilir. Eğer animasyon bir ürünün tanıtımı ile ilgili ise kullanılacak ürünün tasarımı tabi ki çok önemlidir. Ne kadar doğru modellenmiş bir sahne hazırlarsanız yapacağınız animasyon o kadar kaliteli ve güzel olur. Ufak ayrıntılar, malzeme üzerindeki dokular, model bir nesnenin üzerinde duruyorsa malzemenin sertliğine bağlı olarak esneklik miktarı gibi ayrıntılar gerçekçiliği belirleyen en temel unsurlardır. En ufak ayrıntılara kadar sahnemizi işleyip modelleme işlemini bitirdikten sonra doğru kamera açıları ayarlanır ve ışık ayarı yapıldıktan sonra render işlemi başlatılır.

3D Animasyon

3D Animasyon tekniği ile reklam filmleri hazırlıyoruz. Firmanızın yada ürününüzün tanıtımını etkileyici bir animasyon ile yapabilirsiniz . 3D Animasyona başlamadan önce sizden talep edeceğimiz dökümanlar nelerdir ? Birçok müşterimiz projesi için animasyon yaptırmak istediğini söylüyor. Fakat projeye ait 3 boyutlu çiziminin elinde olmadığını dile getiriyor . 3d Modelinizin olması şart değil bunu biz sizin için hazırlıyoruz. Sizden talebimiz Autocad dosyanızı yada ürünün ölçülerini görebileceğimiz teknik bir çizimini ve ürün fotoğraflarını tarafımıza iletmenizdir. Autocad dwg formatındaki projeniz , Yada projeye ait ölçülü teknik çiziminiz ve ürün fotoğrafı yanı sıra varsa logonuz ve sloganınızı bize iletmeniz yeterli olacaktır.

3D Animasyon Firmaları | 3D Animasyon Ajansları | 3D Animasyon Şirketleri

Render Atölyesi Firması olarak 2011 yılından bu yana 3d animasyon sektöründe kalite prensiplerimizden ödün vermeden hizmet vermeye devam etmekteyiz.
Sektöre Mimari Animasyon ile başlayıp ürün animasyonları , firma tanıtım videoları ile devam ettik. Adım adım ilerledik ve günümüze kadar geldik. 3D animasyon firmaları arasından seçim yaparken dikkat etmeniz gereken birkaç husustan bahsedeceğim.
Ürününüzün tanıtımı , yada projenizin tanıtımı kadar hassas bir konuyu teslim edeceğiniz kişi yada kişiler gerçekten firma mı ? her aradığınızda ulaşabilecek misiniz ? İşin teslimi sonrası desteğe ihtiyacınız olduğunda karşı taraftan bu desteği bulabilecek misiniz ? Örneğin x animasyon şirketine hazırlattığınız 3d animasyon videosunu tv reklamlarında kullanmaya karar verdiniz fakat tv kanalı sizden farklı ölçülerde bir video istedi bu talebi çalıştığınız ajansa ilettiğinizde geri hizmet alabilecek misiniz?
Tüm bu detaylara dikkat ederek doğru firma seçimi ürün ve projenizin tanıtımında sizi bir adım ileri götürecektir.

WhatsApp WhatsApp ( Teklif Al )