3D Çizim | 3D Modelleme | Ürün Modelleme | Ürün Çizimi

3D Çizim ve 3D Modelleme

3D Çizim teknikleri kullanılarak hazırlanan gerçekçi kalitede fotoğraflar ile ürünlerinizin tanıtımını profesyonel bir şekilde yapabilirsiniz. Hazırladığımız  Çizimler farklı birçok sektörde kullanılmaktadır. Firmaların katalog sayfalarında , web sitelerinde ve daha birçok alanda kullanılmaktadır.

İnternetin günümüzde her alanda olduğu gibi iş dünyasında ki etkisi de çok büyük boyutlardadır. Şirketler internet siteleri üzerinden ürünlerini tanıtıp müşteri ağlarını genişletmektedirler. Ancak ürün tanıtımı yaparken yaşanan en kritik sorunlardan birisi 3d ürün görselleştirmedir.

Ürünlerin fotoğrafını çekmek her zaman istenilen çarpıcı sonucu vermeyebilir. Ürünlerini pazarlamak isteyen firmalar bu yüzden 3 boyutlu çizim yapan firmalar ile çalışarak bu problemlerini çözmektedirler.

3D çizim yapan firmalar ile anlaşan müşteriler ürünlerinin 3d çizimini yaptırtıp, yapılan çizimleri internet sitelerinde, ürün kataloglarında ve benzeri birçok mecrada kullanmaktadırlar.

3d çizim günümüzde birçok sektörde kullanılmaktadır. Çalıştığımız başlıca alanlar; mobilya  modelleme , makine modelleme , makine parçası modelleme , mobilya aksesuarı modelleme vb gibi alanlardır. Genel olarak bu tür 3d modelleme ve çizim işlerine 3 d ürün çizimi adı verilir.

3D Çizim ve 3D Modelleme Çalışmalarımızdan Birkaç Örnek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3D Ürün Çizimi

Özellikle büyük ürünlerin sipariş öncesi sadece pazarlama amaçlı görseller kullanmak için üretilmesi üretici firmalara ciddi mali yükler getirebilir oysa 3D ürün çizimi ile bu maliyetler çok alt seviyelere çekilerek daha kaliteli sonuçlar alınabilmektedir. 3 boyutlu tasarım yapılan ürünler istenilen renk ve mekânda görselleştirilerek sonsuz olasılıklar içerisinden üretici firmanın en çok işine yarayan görsel bulunabilir.

3D Modelleme ve Çizim Yapanlar

3D çizim yapan firmaların içerisinde bu konuda tecrübesi yüksek firmaları seçmekte büyük fayda vardır.

3D Ürün Çiziminde en önemli konuların başında üreticinin ürününün kalitesini gösterebilecek kaliteli 3 boyutlu çizim elde edebilmektir. Tabi ki bu her işte olduğu gibi

3 boyutlu çizim işinde de kalite kadar uygun fiyatlı ve ucuz 3 boyutlu çizim yaptırabilmek üretici firmaların en çok istediği konuların başında gelir. Bu aşamada üretici firma 3d tasarım yapan firmaların içerisinden seçimini yaparken hem kaliteye hem de fiyata dikkat etmelidir.

Ürün Tasarımı

Ürün Çizimlerinin yanı sıra ürün tasarımı da yapmakta olan firmamız ürün tasarım ihtiyaçlarınıza profesyonel çözümler sunmaktadır. Aşağıda tasarımı tarafımızdan yapılan örnek bir çalışma görebilirsiniz

3d cizim 3 boyutlu cizim 24

3d cizim 3 boyutlu cizim 24

üç boyutlu çizim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz  Pinterest Sayfamıza Gözatabilirsiniz.

WhatsApp WhatsApp ( Teklif Al )