Mimari Proje Tanıtım Videosu Yapanlar | Mimari Proje Tanıtım Filmi Yapan

Mimari Proje Filmi

Mimari Proje Tanıtım

Mimari Proje Tanıtım Filmi Yapanlar

Mimari Proje Tanıtım Videosu Yapan Firmalar | Mimari Proje Tanıtım Filmi Yapanlar

Render Atölyesi müşterilerinize mimari projelerinizi tanıtabilmeniz için profesyonel bir çalışma ile mimari proje tanıtım filmi hazırlamaktadır.
Peki mimari tanıtım filmi yada bir diğer adıyla mimari proje tanıtım videosu nedir ? Yukarıda örnek çalışmaları paylaşılan videolardan da görebilirsiniz. Firma reklamınızı içeren ve mimari projenizi tanıtan videodur.
Mimari Tanıtım Videosu Nasıl Hazırlanır ? Öncelikle tarafımıza ileteceğiniz 2d projeleriniz üzerinden size fiyat verilir. Verilen fiyatta anlaşmamız dahilin de mimari tanıtım videosu hazırlama çalışmalarına başlarız. Bina cephe tasarımınız yapılmış ise 3d olarak uygulanır. Yapılmamış ise ilk olarak tarafımızdan mimari cephe tasarımı yapılır. Projenizin peyzaj çalışmaları varsa uygulanır. Yoksa tarafımızdan yapılır. Vaziyeti ( Peyzaj çalışması ) , cephe tasarımı ve mimari tanıtım filmi nde gözükecek komşu parseller 3 boyutlu olarak çizilir. Sonra onayınız alınır.
Çalışmalarımızı onaylamanız akabinde  : Mimari proje tanıtım videosu içinde kullanmak üzere firma logonuz istenir. Firma sloganınız v.b taleplerimiz olur. Belirttiğimiz talepler tarafınızdan karşılanır. Animasyon yapımına başlanır. Mümkün olan en göz alıcı açılardan kamera yürütülür. Mimari animasyon çalışmanız hazırlanır. Buraya kadar tamamız. Mimari animasyon bir tanıtım filmi değildir. Bunu tanıtım filmi haline dönüştürmek için tarafımıza ulaştırdığınız logonuz videoya eklenir. Firma sloganınız eklenir. Projeniz hakkında müşterinize iletmek istediğiniz mesajınız varsa mimari animasyon içerisine eklenir. Böylelikle mimari tanıtım filmi başarılı bir şekilde hazırlanmış olur.

Mimari proje tanıtım videosu

Mimari proje tanıtım videosu

Mimari Proje Tanıtım Videosu Neden Gereklidir ?

Mimari projelerinizin yukarıdaki resimde gördüğünüz gibi 2d olduğunu biliyoruz. Müşterilerinizin çoğunluğunun inşaat sektöründen olmadığını düşünecek olursak  neden gerekli olduğunu sanırım anlamış olacaksınız.
Sektöre uzak bir insanın eline mimari proje verildiğinde o proje müşteri için  karmaşık çizgilerden oluşan bir kağıttır. Bu durumun önüne geçebilmek için ; O karmaşık çizgilerden oluşan kağıt yerine özenle hazırlanmış bir animasyon üzerinden projenizin tanıtımını yapmaktır. Bu projenizin tanıtımını kolaylaştırmaktan ziyade prestij kazandıracaktır.
Emin olun mimari proje tanıtım videosu  yapacağınız masrafın kat be kat fazlasını size kazandıracaktır.
Mimari tanıtım filmi inşaat firmaları için , müteahhit firmalar için hatta mimarlık ofisleri için bile gerekli ve her proje için yaptırılması gereken bir çalışmadır.Mimari Animasyon

WhatsApp WhatsApp ( Teklif Al )