Mimari Proje Çizimi | Bina Projesi Çizenler | Ucuz Mimari proje

mimari  proje çizimi inşaat alanı m² si 10 TL

Mimari proje çizimi  ekonomik ve profesyonel çözüm arayışı içinde iseniz şuan doğru adrestesiniz.
Profesyonel Mimar kadrosuyla hizmetinizdedir. İl ilçe yapı farkı gözetmeden mimari proje çizimi yapıyoruz. Siz de yapılarınızı projelendirmek için servet ödemek istemiyorsanız bizimle irtibata geçebilirsiniz.
Mimari proje çizimi firmamız 2011 yılından buyana İstanbul Kadıköy de bulunan mimarlık ofisimizden Mimari Proje çizimi hizmetleri vermektedir.

Mimari Proje Fiyatları ?

Belediye Projesi fiyatlandırma sistemimiz oldukça basittir. Projede çıkacak inşaat alanı üzerinden m² birim fiyatımız

1-1000m² inşaat alanı için mimari proje fiyatımız m² si 25 TL (YirmiBeş) Türk Lirası

1000-5000m² inşaat alanı için mimari proje fiyatımız m² si 15 TL (OnBeş) Türk Lirası

5000m² üzeri inşaat alanı için mimari proje fiyatımız m² si  sadece 10 TL  (On) Türk Lirası  evet yanlış görmediniz m² başına sadece 10TL karşılığında mimari projenizi yaptırabilirsiniz.

Mimari Proje Nedir ?

Mimari proje

inşa edilecek yapının uygulama süreci öncesinde dış görüntüsü, iç dizaynı, kitlelerin birbiriyle oranı, planları ve benzeri gibi tüm ayrıntıların yer aldığı projedir. Mimari proje çizimi , yapıların mimarı tarafından hazırlanır. Proje aşamasına geçilmeden önce mimar tarafından arazi ve yerleşim durumu , imar planı incelenir.

Mimari Proje Neden Gereklidir ?

Yapınızın İnşaatına başlamadan önce projelendirme zorunluluğu vardır. Mimari proje çizdirmeden yetkili belediyeden yapı ruhsatı ve oturum izni iskan alamazsınız. Yapınıza ait tapu çıkaramazsınız. Bu zorunlulukları bir kenara bırakacak olursak Mimari proje çizdirmenin yapı sahibi ve uygulayıcı firma için de büyük avantajları vardır.

Proje üzerinden yapılan bir yapı da bölgenin iklim şartlarından tutunda yapının iç dizaynına kadar her şey en ufak ayrıntısına kadar düşünülerek tasarlanır.

Projesiz yapılan yapılar tabiri caiz ise gecekondu dediğimiz yapılarla eşdeğerdir. Yukarıda sıraladığım sebepler sanırım mimari projenin gerekliliğini anlatmaya yetmiştir.
Mimarlar odasına kayıtlı ve vergi mükellefi olan her mimar mimari proje çizebilir. İmza yetkisine sahiptir.

Projesiz Yapılarda karşılaşılan sorunlar =

Projesiz olarak yapılan yapılarda karşılaşılan büyük sorunlardan bazılarını sıralayacak olursak

  • Yapının depreme dayanıklılık hesapları yapılmamıştır ve büyük olasılıkla depreme dayanıksız bir yapıdır.
  • Yapının iç bölümleri mahalleri afaki olarak kaba taslak hiçbir ayrıntı düşünülmeden yapılmıştır ve kullanışsızdır. Bir konut yapısını örnek alırsak 10 m² antre yapılmış 15m² salon bu dengesizliğin sebebi projesiz bir şekilde kaba taslak yapılanmasıdır.


Neler Yapıyoruz ?

Apartman – Konut Projeleri , Villa Projesi , Fabrika Projesi , Avm , Kültür Merkezi Projeleri kısacası mimari proje ye ihtiyaç duyulan her alanda hizmet vermekteyiz.

Mimari Proje Hizmetini Nerelerde Veriyoruz ?

İl ilçe ve şehir ayırmadan Türkiye genelinde aynı fiyat üzerinden mimari proje hizmeti veriyoruz. Mimari Animasyon Sayfamızı İnceleyebilirsiniz.

Belediye Ruhsat Projesi Çizimi 

 

mimari proje çizimi

mimari proje çizimi

mimari görselleştirme işlerini https://www.renderatolyesi.com/mimari-gorsellestirme  sayfamızdan inceleyebilirsiniz.

WhatsApp WhatsApp ( Teklif Al )