Mimari Görselleştirme En İyi Mimari Görselleştirmeler

Mimari Görselleştirme

Mimari görselleştirme ile projelerinize hayat veriyor , henüz tamamlanmamış projelerinizin satışını yapabilmenizi sağlıyoruz.
Daire alacak yada dekorasyon yaptıracak kişilerin mimari projeden pek bir şey anlamadığı aşikardır. Bu sebeple devreye mimari görselleştirme girmektedir.
2 boyutlu mimari projeleriniz üzerinden ilerleyerek yapınızın iç ve dış görsellerinin üç boyutlu olarak gerçekçi bir şekilde hazırlanması işine  mimari görselleştirme denilmektedir. Mimari Render kalitesi gerçeğine yakınlığı ile ölçülmektedir. Tasarım ve Render gerçek fotoğraf kalitesinde ise başarılı bir çalışmadır.

Müşterilerinize mimari proje üzerinden yapacağınız bir sunum esnasında,  müşteri proje üzerinden pek fazla yorum yapamaz çünkü anlamamıştır. 3 boyutlu görseller üzerinden yapacağınız bir sunumda ne satın alacağını tam anlamıyla görecek ve kafasındaki soru işaretleri kalkacaktır. Böylelikle olumlu yada olumsuz bütün sorularına yanıt bularak 2 boyutlu çizim üzerinde tek yorum yapamayan müşteri 3 boyutlu çizim leri görünce emin olun birçok yorum yapacaktır. Bu da siz satıcılara satış kolaylığı sağlayacak yegane çözüm olacaktır. Yukarıdaki metinde de anlattığım gibi mimari görselleştirme yapılarınızı pazarlamanın ve satmanın en kolay yoludur.

Mimari Görselleştirme
Mimari Görselleştirme

 

 

 

 

 

 

 

Mimari Görselleştirme Süreci

Mimari Görselleştirme Hizmet Sürecimiz  Adım Adım Şu Şekilde İşlemektedir:

  • Öcelikle projenizi ve cephe , malzeme , tasarım taleplerinizi tarafımıza iletmeniz gerekmektedir
  • Mimari Projeniz ve tasarım talepleriniz incelendikten sonra tarafınıza  maliyet ve süre bilgisi verilmektedir
  • Teklifimizi onaylamanız dahilinde tarafınıza bir hizmet sözleşmesi hazırlanarak size iletilmektedir
  • Hizmet sözleşmemiz karşılıklı olarak imzalandıktan sonra sizin istekleriniz ve bizim önerilerimiz doğrultusunda mimari projenizin görselleştirmesi yapılmaya başlanmaktadır
  • Sözleşmede belirtilen adette ve şekilde alınan render görselleri tarafınıza imzalı olarak sunulmakta ve sizin onayınız ile birlikte üzerindeki imzalar silinerek tarafınıza teslimat yapılmaktadır.

Mimari  Sunum Projesi Hazırlama

Mimari Görselleştirme : Her işte her sektörde olduğu gibi, yapı ve konut sektöründe de bir ön çalışma bir öngörü ve etüt çok önemlidir. Atacağımız adımları ve sonrasındaki uygulamaları daha önceden planlar isek işimiz de daha da başarılı oluruz.

Talepler ve bu taleplerin karşılanması daha geniş bir yelpazeye yayılır. İşte tem bu noktada, inşaat sektörün d mimari görselleştirme ve sunum projeleri devreye girmektedir.

Son derece modern teknikler ve bilgisayar programları vasıtasıyla uygulama etabına geçmeden önce uzman ve deneyimli ekibimiz tarafından mimari görselleştirme ile projelerinizin dış ve iç mekan görsellerini hazırlamaktayız. Buradaki amacımız sizin yapıya başlamadan önce  yapacağınız yapıyı gerçeğine en yakın şekilde  görebilmenizdir.

Proje Teslim Süresi

Tarafınızdan onaylanan bir projeyi vaktinde ve seri bir şekilde bitirmek bizim için diğer bir hassas konudur. 3D çizim  konusunda dikkat edilmesi gereken hususlar bununla bitmemektedir.

Görselin, yani bitme aşamasına gelmiş bir Mimari proje görselleştirme’nin, detaylı olup olmaması da işin bir başka boyutudur.  3D olarak hazırlanan bir mimari görselde detaylar çoğaldıkça bütçe ve masraflar artmaktadır. Kullandığımız görselde detayları anlatırken bu durumu göz önünde bulundurmamız bizim yararımıza olacaktır. Yapılan bir Mimari proje görselleştirme , proje hali ile gerçek arasındaki uyum da yapılan işin kalitesini bize göstermektedir.
Tüm bunları düşündüğümüzde, müşterilerimizin memnuniyeti için seri bir şekilde çalışmakta ve günümüzde kullanılan modern yöntemlerden istifade etmekteyiz. Kaliteli bir işin ortaya çıkması için ışık ve Render dengesi gibi, programlarda kullanılan diğer hassas dengelerin de ne kadar önemli olduğu bilinmektedir.

Bize, yapmak istediğiniz hayalinizdeki projeyi ya da mevcut yerin fotoğrafını atmanız yeterli. 2 boyutlu mimari projelerin 3 boyutlu modellenmesi, gerçekçi fotoğraf haline dönüştürülmesi için bizimle irtibata geçmeniz yeterli olacaktır.

Başarılı Bir Mimari Sunum Projesi Nasıl Olmalıdır ?

Güzel ve göz alıcı bir mimari sunum projesi  için vazgeçilmez kural 3d modellerin kaliteli olmasıdır. Kaliteli ve gerçekçi hazırlanmış bir 3d çizim  ile müşterilerinizin gözünde bir adım ileri gitmiş olursunuz. Başarılı ve gerçekçi bir 3d Görselleştirme fotoğraf makinesi ile çekilmiş bir bina resmi gibi durmalıdır.  Projenin vaziyetinin ve komşu parsellerinde gerekirse işlenmesi gereklidir. Aşağıdaki örnekte mimari projenin bahsi geçen mimari proje görselleştirme mimari render işlemi uygulanmamış halidir.

mimari görselleştirme

mimari görselleştirme

Mimari Görselleştirme ve Mimari Render Fiyatları

Mimari  render fiyatları bilinenin aksine m² üzerinden değil proje üzerinden hesaplanır.Projedeki detaylar işlemeler , kaplamalar göz önüne alınarak hesaplanır. Kısacası projenizin modellenmesi ve render süresi için ne kadar zaman harcayacağımıza bakarız. Bu sebeple fiyat verebilmemiz için öncelikle projenizi tarafımıza iletmeniz gerekmektedir.  Render Fiyatları sayfamızı ziyaret ederek daha  detaylı bilgi alabilirsiniz.

Magaza Tasarımı için Tıklayınız   youtube kanalımızı ziyaret edebilirsiniz

WhatsApp WhatsApp ( Teklif Al )