Acarkent imar barışı proje ve danışmanlık hizmetleri

Acarkent imar barışı

İstanbul Beykoz ilçesine bağlı Acarkent sitesi sakinlerine imar barışı sürecinde danışmanlık , mimarlık , harita işlemleri ve tapu takip hizmetleri sunuyoruz. Acarkent sakinleri imar affından yararlanmak istiyorsanız bütün işlemleri sizin adınıza hallediyoruz. Kısacası  sürecin başından sonuna kadar anahtar teslim hizmet veriyoruz. Acarkent  imar barışı işlemleri sonrası Acarkent’teki mülkünüzün kat mülkiyeti tapularını alabilirsiniz. 31 Ekim 2018 e kadar başvuru sınırı bulunan bu işlemleri zahmetsizce halletmek için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Acarkent  imar barışı

Sürecimiz nasıl işliyor ? Neler Yapıyoruz ? Kısaca bahsedecek olursak

Acarkent imar Affı işleyiş sürecini sıralayacak olursak

  • İlk olarak  bizim gibi yetkili mimarlık ofisi ile anlaşıp yapınızın inşaat alanını hesaplatmalısınız.
  • İnşaat alanı hesaplandıktan sonra kendi E-Devlet  uygulamanız üzerinden giriş yaparak imar barışı bölümünden anlaştığınız mimarlık ofisinin size bildirdiği inşaat alnını ve yapınıza ait rayiç bedel arsa alanı kat sayısı yapı durumu v.b bilgileri girerek karşınıza çıkacak harç miktarını halk bank , ziraat bankası gibi yetkili bankalardan ödemenizi yapıp ödeme makbuzunuzu alacaksınız.
  • Yapı kayıt belgenizi aldıktan sonra anlaştığınız  mimarlık ofisi yapınızı projelendirecek ve ilgili tapu müdürlüğüne proje , zemin tespit tutanağı ve diğer evraklar ile birlikte giderek kat mülkiyetli tapularınızı alacaksınız.
  • Tapu sonrasında ilgili belediyelerden yine projeniz ve tapunuz ile birlikte giderek gerekli evrakları tamamlayıp yapınıza ait iskan alabilirsiniz.

Modern Mimarlık olarak bu sürecin tamamını sizin adınıza hallediyoruz.

İmar Barışı – Yapı Kayıt Belgesi için Son Başvuru Tarihi Ne Zaman ?

31/12/2017 tarihinden önce yapılmış yapılar için Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’na 31/10/2018 tarihine kadar başvurulması ile birlikte kayıt bedelinin ödenmesi halinde Yapı Kayıt Belgesi verilmektedir.

Acarkent imar Barışı Sürecinde Danışmanlık Desteği Almalı mıyım ?

İmar affı işlemleri sırasında ilgili kuruşlardan danışmanlık desteği almalısınız .
Acarkent imar affı danışmanlık hizmeti almanızı önermemizin sebebi ; Başvuru sırasında yapacağınız hatlar geri dönüşü çok zor olacak hatalar olabilir. Bunun önüne geçmek için imar barışı danışmanlık hizmeti veren ofislerden destek almanızı tavsiye ediyoruz.
Başvuru işlemleri sonrasında zaten tapu ve belediye sizden yapının projesini isteyecektir.
Proje işlemleri için zaten bir proje ofisi ile anlaşmak zorunda kalacaksınız . Bu anlaşmayı işlemlerin en başında yaparak hatasız bir şekilde ilerleyebilir sorun yaşamadan işlemleriniz halledebilirsiniz. acarkent imar barışı

İmar Barışından Faydalanın Yapınızdan Olmayın

acarkent imar barışı

acarkent imar barışı

WhatsApp WhatsApp ( Teklif Al )